معرفی نسل جدید سدان پرچم‌دار جنسیس G90، مجلل‌تر و باشکوه‌تر از همیشه

جنسیس G90

جنسیس اولین تصاویر رسمی از نسل جدید سدان پرچم‌دار جنسیس G90 خود را منتشر کرده است. این خودرو از همان زبان طراحی آشنای جنسیس بهره می‌برد که جلوپنجرهٔ تاجی شکل و چراغ‌های جلوی دوخطی از ویژگی‌های آن است.

با نگاهی به پروفیل جانبی خودرو، دو چراغ راهنمای LED خطی که به‌موازات چراغ‌های جلو روی گلگیر جلو کشیده شده‌اند جلب‌توجه می‌کنند. دستگیره‌های در مخفی یا بیرون‌آی، رینگ‌های ۲۰ اینچی جدید و طراحی چشمگیر ستون C هم از دیگر ویژگی‌های قابل‌توجه این قسمت هستند.

جنسیس G90
تکمیل‌کنندهٔ طراحی بیرونی نسل جدید G90 هم نمای عقبی کاملاً جدیدی است و عجیب اینکه در اینجا از چراغ‌های عقب دوخطی دیگر محصولات جنسیس خبری نیست. در عوض طراحان در این قسمت دو نوار LED باریک را در کل عرض خودرو کشیده و در دو سر انتهایی نوار بالایی چراغ‌های اصلی را به شکلی تیز و زاویه‌دار طراحی کرده‌اند.

جنسیس G90
جنسیس هنوز تصاویری از داخل سدان پرچم‌دار جدید خود منتشر نکرده اما گفته است که این خودرو در نسخهٔ کشیده هم ارائه خواهد شد که فاصلهٔ محوری آن ۱۹۰ میلی‌متر بیشتر از نسخهٔ معمولی خواهد بود و فضای پای سرنشینان عقب را افزایش می‌دهد.

فعلاً از مشخصات فنی و پیشرانه‌های این ماشین هم خبر نداریم. بااین‌حال به گفتهٔ جنسیس، نسل جدید G90 در بازار ایالات‌متحده با مدل ۲۰۲۳ و در دیگر بازارها مثل کره جنوبی با مدل ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد.
جنسیس G90

 


منبع:سایت پدال

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.