معرفی رسمی پورشه کاین GTS جدید با موتور هشت سیلندر 460 اسبی

پورشه کاین GTS جدید

پس از افشای تصاویر رسمی، حالا پورشه رسماً خانوادهٔ کاین GTS جدید را معرفی کرده است. کاین GTS که در دو نسخهٔ معمولی و کوپه ارائه می‌شود، بجای پیشرانهٔ 3.6 لیتری V6 نسل قبلی به یک موتور 4 لیتری V8 توئین توربوی جدید مجهز شده است. این موتور جدید با 460 اسب بخار قدرت و 620 نیوتن متر گشتاور، 20 اسب بخار قدرت و 20 نیوتن متر گشتاور بیشتری نسبت به نسل قبلی دارد. کاین GTS جدید به لطف این نیروی بیشتر، در صورت تجهیز به پکیج Sport Chrono ظرف 4.5 ثانیه از صفر به سرعت صد کیلومتر بر ساعت می‌رسد و توانایی دستیابی به حداکثر سرعت 270 کیلومتر بر ساعت را دارد.

اما ارتقاءهای کاین GTS جدید فراتر از زیر کاپوت است زیرا پورشه این کراس‌اوور اسپرت را به سیستم تعلیق با تنظیم اسپرت هم مجهز کرده که ارتفاع خودرو را 20 میلی‌متر کاهش داده است. این ماشین همچنین به‌صورت استاندارد به سیستم مدیریت فعال تعلیق پورشه و سیستم کنترل گشتاور بُرداری پورشه هم مجهز است درحالی‌که خریداران می‌توانند آپشن‌هایی مثل کنترل پویایی شاسی، فرمان پذیری چرخ‌های عقب و سیستم تعلیق بادی سه محفظه‌ای را هم برای آن سفارش دهند.

کاین GTS در ظاهر در صورت تجهیز به پکیج Sport Design از چراغ‌های جلوی دودی، تریم بیرونی مشکی‌رنگ، سیستم اگزوز اسپرت و رینگ‌های 21 اینچی RS اسپایدر برخوردار خواهد بود. در پشت این رینگ‌ها، سیستم ترمزی با دیسک‌های 15.4 اینچی در جلو و 14.1 اینچی در عقب و کالیپرهای قرمزرنگ قرار گرفته‌اند؛ اما کسانی که خواهان قدرت توقف بهتری هستند می‌توانند ترمزهای روکش‌دار کاربید تنگستن یا نمونه‌های سرامیک کامپوزیتی را سفارش دهند.

از ویژگی‌های داخلی کاین GTS جدید هم می‌توان به تودوزی آلکانترا در کنسول مرکزی، رو دری‌ها و سقف به همراه ‌تریم آلومینیومی بُرس خورده و صندلی‌های اسپرت اختصاصی اشاره کرد. همچنین نشان GTS نیز در قسمت‌های مختلفی مثل پشت‌سری‌ها، صفحه آمپر و پارکابی‌ها به چشم می‌خورد.

پورشه کاین GTS جدید در حال حاضر در آلمان قابل سفارش است و تحویل آن به خریداران از اوایل ماه آینده آغاز می‌شود. قیمت پایهٔ این خودرو برای نسخهٔ معمولی 114,087 یورو و برای نسخهٔ کوپه 118,490 یورو اعلام شده است. عرضهٔ این کراس‌اوور اسپرت در ایالات‌متحده اما برای پاییز آینده برنامه‌ریزی شده است. قیمت هردو نسخهٔ معمولی و کوپهٔ کاین GTS در آمریکا از 107,300 دلار آغاز شده و برخلاف اروپا در اینجا اختلاف قیمتی باهم ندارند.


منبع : سایت پدال

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.