نگاهی به ارزشمندترین و کم نظیرترین خودروهای متروکه در چین + تصاویر

خودروهای متروکه در چین

به تازگی تصاویری در اینستاگرام منتشر شده که مربوط به یک نمایندگی خودروهای متروکه در چین می شود. اما موردی که جذابیت این خبر را افزایش داده؛ چند سوپراسپرت رها شده در این نمایشگاه اتومبیل است که در نوع خود باورکردنی به نظر نمی رسد!

ظاهرا این نمایندگی به فروش محصولات فراری و مازراتی اختصاص داشته اما یک دستگاه پورشه کاررا جی تی با تم خاصی از رنگ قرمز در آن دیده می شود که از این رنگ فقط 3 دستگاه در جهان وجود دارد! این پورشه از سال 2012 تا کنون در این نمایشگاه خودروهای متروکه ، رها شده است!
 
پورشه کاررا جی تی

پورشه کاررا جی تی
 
پورشه کاررا جی تی

پورشه کاررا جی تی

همانطور که می دانید کاررا جی تی در فاصله سال های 2003 تا 2007 روی خط تولید پورشه قرار داشت و طی این مدت 1270 دستگاه از آن روانه بازار شد.

این پورشه پیش از ورود به نمایشگاه خودروی مذکور 2 بار تغییر مالکیت داشته است. اما از مالک کنونی آن اطلاعاتی در دسترس نیست.

علاوه بر پورشه؛ یک دستگاه شورولت کوروت Z06 و فراری 575 سوپرامریکا نیز سرنوشتی مشابه دارند که هر کدام نمونه های ارزشمندی محسوب می شوند!

شورولت کوروت Z06

شورولت کوروت Z06

تلاش خبرنگاران برای کشف راز مربوط به نمایشگاه متروکه در نهایت به اسناد و مدارکی در سال 2007 رسیده که فعالیت این فروشنده خودرو به علت فساد مالی توسط دولت چین متوقف شده است.


 

منبع : سایت Car.ir


 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.