کارلکس دیزاین و دگرگونی شگرف هیوندای سانتافه !

دگرگونی شگرف هیوندای سانتافه

جدیدترین پروژه‌ی کارلکس دیزاین که با نام اوربان ادیشن شناخته می‌شود در حقیقت یک هیوندای سانتافه با کیت بدنه‌ی کاملاً سفارشی است.

این پکیج از سپرهای جلو و عقب جدید، جلوپنجره کاملاً بزرگ با لوگوی کارلکس در مرکز، اسپویلر سقفی، دیفیوزر عقب، چهار خروجی اگزوز، رینگ‌های 20 اینچی، بچه گلگیرها و طرح دو رنگ بدنه تشکیل شده است. قطعاً سانتافه با این پکیج ظاهر بسیار متفاوتی پیدا کرده است.

جدیدترین پروژه‌ی کارلکس دیزاین

داخل کابین نیز صندلی‌های چرمی سفارشی با عناصر آلکانترا و رنگ لیمویی دیده می‌شود. همین طرح روی پانل درب‌ها و فرمان نیز بکار رفته است.

صندلی‌های چرمی سفارشی با عناصر آلکانترا و رنگ لیمویی

خود فرمان دارای نوار رنگی، عناصر آلکانترایی و طراحی D شکل می‌باشد. این تیونر می‌گوید شکل فرمان جدید سانتافه باعث می‌شود راننده به خوبی آن را در دست گرفته و کنترل خوبی روی خودرو داشته باشد.

فرمان دارای نوار رنگی

همچنین در کابین این خودرو چندین ویژگی سفارشی همچون پشت‌سری‌ها بکار رفته که همین جزئیات باعث تمایز سانتافه کارلکس دیزاین با نمونه‌های استاندارد می‌شود.

کابین این خودرو

اگرچه زمان عرضه دقیق این خودرو مشخص نشده اما می‌توان گفت اوربان ادیشن سانتافه به زودی در دسترس خواهد بود.

افرادی که همچنان به مدل عادی این کراس اوور علاقه دارند از شنیدن اینکه کره‌ای‌ها به دنبال به‌روزرسانی سانتافه هستند خوشحال خواهند شد. ظاهراً سانتافه در فیس لیفت یک عمل جراحی نسبتا سنگین را تجربه خواهد کرد.

 

منبع : سایت پدال


 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.