فورد رنجر کارلکس دیزاین ، طعنه‌ای جذاب به رپتور!

خاص ترین پیکاپ فورد رنجر

خواهان یک فورد رنجر با ظاهری به شدت برجسته هستید که با آن بتوانید در فیلم‌های هالیوودی خودی نشان دهید؟ جدیدترین پروژه‌ی کارلکس دیزاین می‌تواند چنین چیزی باشد.

اصلاحات صورت گرفته در این پیکاپ کاملاً وسیع بوده و همه‌چیز با بخش جلویی شروع می‌شود که تمامی قطعات به جز چراغ‌ها تغییر کرده‌اند. باید گفت یک جلوپنجره مشکی مات جدید با برند کارلکس به چشم می‌خورد. همچنین بخش پایینی سپر هم‌اکنون دارای زوایای پیچیده‌تر و تیزتر بوده و همچنین یک فلاپ فلزی هم برای محافظت از خودرو در زمان آفرود نصب شده است.

هیچ پیکاپ تیون شده‌ای بدون وجود قوس چرخ های بزرگ تکمیل نخواهد بود به همین خاطر کارلکس اقدام به نصب قطعاتی کرده که پهنای آن را بیشتر از رنجر رپتور کرده است. این خودرو همچنین به پله‌های کناری و رینگ‌های مشکی برجسته با لاستیک‌های بی اف گوودریچ مجهز شده است.

تیونر مشهور یاد شده بهبودهای این خودرو را با نصب سپر عقب و ریل‌های جدید در محفظه بار ادامه داده است. بدنه نیز پذیرای گرافیک‌های جدیدی شده است.

داخل کابین نیز اتفاقاتی رخ داده است. برای مثال صندلی‌ها دارای پوشش چرم مشکی و آلکانترا و عناصر نقره‌ای و دوخت هایی با همین رنگ می‌باشد. کارلکس همچنین فرمان را با چرم پوشانده است.

کارلکس

کارلکس


منبع : سایت پدال

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.