تیونینگ ساده اما جذاب تویوتا سنچوری توسط آرتیزان

تویوتا سنچوری

در یک دنیای ایده آل، تویوتا سنچوری خیلی با واژه تیونینگ همراه نخواهد شد اما واضح است که ما در چنین دنیایی زندگی نمی‌کنیم!

این سدان لوکس و پرچم‌دار مختص بازار ژاپن در سال‌های اخیر توجه برخی تیونرها را به خود جلب کرده و این موضوع به ویژه از سال 2018 که سومین نسل سنچوری معرفی شده بیشتر به چشم می‌آید. سنچوری G60 توجه تیونرهایی همچون مگنت را به خود جلب کرده و جدیدترین شرکتی که روی این خودرو کار کرده آرتیزان اسپریتس است.

این تیونر ژاپنی به زودی برخی اصلاحات خاص خود را با برچسب اسپورت لاین بلک عرضه خواهد کرد. در تصاویر منتشر شده شاهد تیزتر شدن ظاهر این خودرو بدون دست‌کاری بیش از حد هستیم.

آرتیزان در نمای جلو اسپویلری را نصب کرده که نیازی به سپر تیون شده ندارد و همین امر باعث نزدیک‌تر شدن ارتفاع سنچوری به سطح زمین شده است. در کناره‌ها نیز رکاب‌های جدید با همان استایل شبیه اسپویلر جلو دیده می‌شود. تغییرات بیشتری در عقب دیده می‌شوند جایی که آرتیزان دیفیوزری قابل‌توجه، اسپویلر لبه صندوق و اسپویلر سقف را نصب کرده است.

تمامی این قطعات را می‌توان از جنس پلاستیک تقویت شده با فیبر کربن سفارش داد. زیبایی این قطعات در آن است که همگی روی بدنه استاندارد سنچوری نصب شده‌اند و بنابراین اگر مالک از آن‌ها خسته شود به راحتی می‌تواند قطعات را باز کرده و خودرو را به حالت استوک بازگرداند.

در تصاویر منتشر شده همچنین می‌توانیم رینگ‌های سفارشی را ببینیم که کاملاً قوس چرخ ها را پر کرده‌اند. البته مطمئن نیستیم که کیت کاهش ارتفاع نیز بکار رفته است یا خیر. این تیونر به زودی جزئیات کامل تویوتا سنچوری تیون شده را منتشر خواهد کرد.

 

منبع : سایت پدال


 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.