تویوتا پریوس 2020 ادیشن معرفی شد؛ گرامیداشت 20 سال حمل‌ونقل هیبریدی+ عکس

تویوتا پریوس 2020

تویوتا پریوس 2020 ادیشن مدل 2021 محصولی سفارشی و تولید محدود است که به مناسبت 20 سالگی این خودروی هیبریدی ساختارشکن در آمریکا عرضه خواهد شد. تویوتا تنها 2020 دستگاه از این خودروی سفارشی را تولید خواهد کرد.

تویوتا پریوس 2020

پریوس 2020 ادیشن بر پایه مدل XLE دیفرانسیل جلو شکل گرفته و با رنگ‌های قرمز یا سفید در دسترس خواهد بود. تویوتا بدنه را با تریم مشکی در ستون‌های B و آینه‌بغل‌ها تزیین کرده است. اسپویلر عقب هم همرنگ بدنه بوده و رینگ‌های 17 اینچی نیز رنگ تیره را به خود گرفته‌اند.

داخل این خودرو نیز تریم مشکی روی دسته‌دنده و ستون A بکار رفته است. دکمه‌های سیستم تهویه مطبوع نیز تیره شده‌اند. برای تکمیل این ویژگی‌ها نیز نشان سفارشی 2020 تویوتا روی کلیدها و کف‌پوش‌ها بکار رفته است.

تریم XLE همچنین به‌صورت استاندارد دارای صندلی راننده با تنظیم در 8 جهت و فرمان گرم شونده می‌باشد. این خودرو علاوه بر اپل کارپلی از اندروید اتو نیز برخوردار شده است.

پریوس 2021 همچنین دارای بسته ایمنی تویوتاست. این بسته ایمنی شامل مواردی همچون ترمز پیشگیری از برخورد با تشخیص عابران، کروز کنترل راداری، پایش نقاط کور، هشدار ترافیک پشتی، دستیار پارک، هشدار خروج از مسیر، نوربالای خودکار و دستیار علائم جاده‌ای می‌باشد.

تویوتا معرفی انلاین این خودرو را تا چند روز دیگر انجام خواهد داد و همراه با آن دو خودروی هیبریدی جدید نیز معرفی خواهد شد.

پریوس اواخر سال 1997 وارد بازار ژاپن شد ولی ورود آن به آمریکا 7 سال بعد میسر شد. دومین نسل این خودرو به عنوان مدل سال 2004 روانه بازار شد و محبوبیت زیادی پیدا کرد. پریوس هم‌اکنون در چهارمین نسل خود قرار داشته و به‌صورت سفارشی با سیستم چهار چرخ محرک نیز عرضه می‌شود.

نسل اول تویوتا پریوس


منبع : سایت Car.ir

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.