مقایسه نسل جدید هیوندای الانترا 2021 با نسل قدیم آن

هیوندای الانترا 2021

نسل جدید هیوندای الانترا 2021 که در کشور کره با نام آوانته نیز شناخته می‌شود نسبت به نسل قبلی خود کاملاً دگرگون شده و این موضوع در مقایسه شانه‌به‌شانه‌ی دو خودرو کاملاً مشهود است.

نسل جدید هیوندای الانترا 2021

یکی از کانال‌های یوتیوبی به نام Asian Petrolhead فرصت مقایسه نسل‌های ششم و هفتم الانترا را داشته است. شایان ذکر است دو خودرویی که در ویدئو مشاهده خواهید کرد از نوع اجاره‌ای هستند و آوانته 2021 هنوز در دسترس مشتریان کره‌ای نیست. به همین خاطر است که هر دو خودرو از رنگ بدنه سفید و رینگ‌های 15 اینچی برخوردار هستند.

واضح‌ترین تفاوت بین این دو سدان کامپکت طراحی آن‌هاست. جدیدترین نسل الانترا بسیار گیراتر و دینامیک‌تر از نسل قبلی بوده و دلیل آن نیز زبان طراحی اسپورت هیوندای می‌باشد. این موضوع حتی در مقایسه با نسخه فیس لیفت از الانترا نسل ششم هم دیده می‌شود چراکه همین خودرو نسبت به مدل پیش از فیس لیفت بهبودهای زیادی داشته است.

نسل جدید هیوندای الانترا 2021

به نظر می‌رسد هیوندای تلاش‌های زیادی برای تولید هیوندای الانترا 2021 داشته زیرا هم ظاهر و هم کابین آن نسبت به نسل پیشین یک پله بالاتر قرار می‌گیرد. این مدل رده میانی اما مجهز از پشت آمپرهای 10.25 اینچی و صفحه‌نمایش با همین ابعاد سود برده است و همین امر باعث شده داشبورد نسل قبلی الانترا ساده و نسبتاً قدیمی به نظر برسد.

نسل جدید هیوندای الانترا 2021  از نظر ابعاد و فضاسازی نیز بهتر شده و سرنشینان صندلی عقب از فضای سر، زانو و پای بیشتری برخوردار شده‌اند. کارشناس تست کننده این خودروها مقایسه چندانی بین سواری هر دو خودرو انجام نداده اما گفته که میزان صدا و لرزش ورودی به کابین در مقایسه با نسل پیشین بسیار کمتر است.


منبع : سایت پدال

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.