معرفی نسخه‌های لوکس و پرچم‌دار هیوندای پالیسید در کره جنوبی

هیوندای پالیسید 2020 در کره جنوبی رونمایی شد. این خودرو هم‌اکنون با تریم های پرچم‌دار کالیگرافی و VIP معرفی شده است.

از نظر طراحی ظاهری، تریم کالیگرافی با جلوپنجره جدید و پوشش‌های همرنگ بدنه شناخته می‌شود. این مدل همچنین به رینگ‌های منحصربه‌فرد و فلاپ های نقره‌ای مجهز شده است.

هیوندای پالیسید

اما تغییرات بزرگ در کابین رخ داده‌اند زیرا طراحان صندلی‌های ناپا، پانل درب چرمی دوخته شده و نورپردازی زیبا را برای این مدل در نظر گرفته‌اند. همچنین پالیسید کالیگرافی از پشت آمپرهای دیجیتالی 12.3 اینچی، فرمان چرمی، هدآپ دیسپلی و آفتاب‌گیرهای عقب سود می‌برد.

اگر این تجهیزات به حد کافی لوکس نیستند پس بهتر است مدل VIP را ببینید که بخش عقب کابین آن شبیه محصولات مایباخ است. اگرچه این خودرو از نظر اشرافیت به GLS نمی‌رسد اما از دو صندلی عقب انفرادی که توسط یک کنسول مرکزی با نگهدارنده های فنجان گرم و سردکننده جدا شده‌اند سود برده است. در این بخش همچنین سیستم تصفیه هوا، شارژر بی‌سیم گوشی هوشمند و سیستم اطلاعات سرگرمی صندلی‌های عقب با دو صفحه‌نمایش جداگانه دیده می‌شود. پشت‌سری‌های پالیسید VIP نیز به بلندگوهای داخلی مجهز شده‌اند.

 نسخه‌های لوکس و پرچم‌دار هیوندای پالیسید

 نسخه‌های لوکس و پرچم‌دار هیوندای پالیسید

موضوع جالب اینکه برخی رسانه‌ها می‌گویند پالیسید کالیگرافی به عنوان مدل 2021 در آمریکا عرضه خواهد شد. البته فعلاً مشخص نیست که آیا مدل VIP نیز وارد این بازار خواهد شد یا خیر.

 نسخه‌های لوکس و پرچم‌دار هیوندای پالیسید

هیوندای علاوه بر این دو تریم تغییرات دیگری را نیز برای پالیسید بازار کره جنوبی معرفی کرده است. به‌طور خاص مدل‌های Exclusive و پرستیژ دارای تجهیزات استاندارد بیشتر شامل سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه‌نمایش 10.25 اینچی، ناوبری، ارتباط داخلی بهتر راننده با سرنشینان ردیف دوم و سوم هستند.

 نسخه‌های لوکس و پرچم‌دار هیوندای پالیسید

از دیگر به‌روزرسانی‌های این خودرو می‌توان به آپشن ها و وسایل جانبی جدید، رنگ‌های بدنه متمایز و پکیج یدک کشی بهتر اشاره کرد.


منبع : سایت پدال

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.