فروش رنو مگان به روز رسانی شده از ماه آگوست آغاز می شود + قیمت

رنو مگان

فروش رنو مگان از ماه آگوست و با قیمت 21 هزار پوند آغاز خواهد شد.

این مدل ارتقا یافته با دو تریم مختلف و با دو نوع موتور بنزینی و دیزلی عرضه خواهد شد. همچنین یک موتور هیبرید لاگین که با هر بار شارژ، 50 مایل را طی می کند.

با شروع رزرو این خودرو، مگان هاچبک با تریم اولیه و موتور 1.3 لیتر و توان 140 اسب بخار با قیمت 20 هزار و 740 پوند عرضه خواهد شد.

نمایشگر به کار رفته در رنو مگان دارای سیستم اتو اندروید و اپل کارپلی و دوربین دنده عقب است. سنسور پارک جلو و عقب، چراغ ها و مه شکن های اتوماتیک، استارت بدون کلید، تکنولوژی دستیار راننده از دیگر ویژگی های این خودرو هستند.

با پرداخت هزینه بیشتر، می توانید خودروی کارآمدتری خریداری کنید که هزینه آن از 22 هزار و 700 پوند شروع می شود. چرخ های آلیاژی 17 اینچ، سپرهای اسپرت تر و روکش مشکی با دوخت قرمز از ویژگی های این مدل است. یک نمایشگر راننده 10 اینچ به علاوه نمایشگر لمسی 9.3 اینچ در این خودرو مشاهده می شوند.

هر دو مدل دارای موتور بنزینی 1.3 لیتری اند که توان 138 اسب بخار تولید می کند و نیرو را از طریق جعبه دنده دستی شش سرعته به چرخ های جلو منتقل می کند. البته خریداران می توانند جعبه دنده اتوماتیک هفت سرعته یا موتور دیزلی سفارش دهند.

 

منبع : سایت Car.ir


 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.