دو مدل جدید از هیوندای Palisade در کره جنوبی معرفی شد

هیوندای Palisade

در کره جنوبی دو مدل هیوندای Palisade به نام های  Palisade Calligraphy و هیوندای Palisade VIP معرفی شدند.هر دوی این مدل ها به عنوان بخشی از به روز رسانی مدل ۲۰۲۰ هیوندای Palisade معرفی شده اند.

هیوندای Palisade Calligraphy دارای داصلاحات طراحی متعددی برای ایجاد ویژگی مجلل تر است. این خودرو از جلوپنجره ای با تزئینات مثلثی، رکاب های زیرین کرومی عریض بسیار بزرگ تر و هواکش زیرین روی جلوپنجره با طرح کندوی عسلی بهره می برد. در کناره های این خودرو رینگ های آلیاژی ۲۰ اینچی به چشم می خورند. در قسمت پشت این خودرو رکاب زیرینی با طرح نواری دیده می شود. تمام این ویژگی ها با طراحی منحصر به فرد و جزئیات پیچیده به منظور ایجاد طراحی لوکس تر در این شاسی بلند اعمال شده اند. به همین دلیل، نسخه Calligraphy این خودرو فاقد تزئینات مشکی بدنه مشابه نسخه های پایین تر Exclusive و Prestige است.

خریداران هیوندای Palisade Calligraphy می توانند بدنه شاسی بلند خود را با رینگ ویژه جنگل های بارانی شاخص کنند. هم چنین، گزینه های رنگ ویژه مشکی، خاکی یا بژ نیز برای کابین این خودرو ارائه می شود. روکش چرم ناپا به صورت استاندارد برای این خودرو ارائه می شود و در پنج طرح موجود خواهد بود. برخلاف تریم های Exclusive و Prestige این خودرو، Calligraphy از پانل تجهیزات تمام دیجیتال ۱۲.۳ اینچی و نمایشگر بالای سر بهره می برد.

هیوندای Palisade Calligraphy تنها به صورت هفت سرنشین ارائه می شود. دو گزینه موتور برای این مدل ارائه می شود که شامل ۲۹۵ اسب بخاری ۳.۸ لیتری GDi بنزینی و ۲۰۲ اسب بخاری ۲.۲ لیتری eVGT دیزلی است. گیربکس اتوماتیک هشت سرعته نیز به صورت استاندارد برای این خودرو ارائه می شود. قیمت این خودرو از ۳۸۶۱۲ دلار شروع شده و به ۴۱۷۶۹ دلار می رسد.

هیوندای Palisade VIP مدل نهایی این خودرو است. این خودرو در واقع مدلی مبتنی بر هیوندای Palisade Calligraphy است که با بسته ارتقایی آپشنال ارائه می شود. این خودرو برای مشتریانی در نظر گرفته شده است که در پی نسخه ای هفت سرنشین با ردیف دوم صندلی ها و راحتی و رفاه بیش تر هستند. این خودرو با دسته صندلی کنسول وسط اختصاصی برای ردیف دوم صندلی ها و مجهز به تهویه هوا و نگهدارنده لیوان گرم و سرد، پشتی سر باله ای شکل و بلندگوی تعبیه شده در آن، شارژر بی سیم و سیستم سرگرمی اطلاعاتی صندلی های عقب با دو مانیتور ارائه می شود. قیمت این مدل نیز از ۴۳۲۸۵ دلار شروع شده و به ۴۶۴۴۲ دلار می رسد.


منبع : سایت خبر ماشین

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.