تا امروز 600 هزار نفر در طرح فروش شرکت سایپا شرکت کرده‌اند

طرح فروش شرکت سایپا

قائم مقام فروش شرکت سایپا گفت: در تمامی فروش‌های فوری قبلی خودروسازان الزام اخذ چک وجود داشت منتها در این مرحله بر اساس نگاه خوب وزارت صمت این شرط تسهیل شد تا به تناسب اعتمادی که مردم به صنعت خودرو دارند، پاسخ مناسبی نیز دریافت کنند.

مجید باقری در این برنامه در خصوص ثبت نام و قرعه کشی برای تحویل خودرو به مشتریان بیان کرد: در این مرحله از ثبت نام با محوریت وزارت صمت تمامی نهادهای حاکمیتی به خودروسازان برای احراز صلاحیت متقاضیان کمک می کنند و به همین دلیل به بانک‌های اطلاعاتی سایر دستگاه‌ها و نهادهای حاکمیتی دسترسی داریم.

وی اضافه کرد: این دسترسی سبب شده است تا بسیاری از راستی آزمایی‌ها و احراز صلاحیت ها بصورت آنلاین انجام بشود که این سرعت و روند و صحت ثبت نام را تسریع داده است.

قائم مقام فروش شرکت سایپا ادامه داد: به عنوان نمونه اگر پس از انجام فرآیند ثبت نام، یک کدملی هم متقاضی دریافت خودرو از سایپا و هم ایران خودرو باشد، توسط سامانه های جامع اطلاعاتی شناخته می شود و بصورت اتوماتیک فقط ثبت نام برای سایپا در سامانه باقی می ماند و ثبت نام ایران خودرو برای این شخص حذف می‌شود.

باقری گفت: فرصت ثبت نام 10 روزه و بصورت شبانه روزی(24 ساعته) برای این مرحله در نظر گرفته شده است، این در حالی است که در ثبت نام های گذشته فرصت ثبت نام بسیار کوتاه و بعضا فروش های فوری در کمتر از 5 دقیقه انجام می گرفت.

وی با بیان اینکه اهتمام جدی برای عدالت در ثبت نام وجود دارد، افزود: اگر متقاضیان در ساعات کم ترافیک مثلا شب برای ثبت نام مراجعه کنند بروز برخی مشکلات در ثبت نام نیز کمتر است و ثبت نام سریعتر انجام می شود.

قائم مقام فروش شرکت سایپا در خصوص آمار ثبت نامی ها نیز بیان کرد: در مجموعه سایپا تاکنون بیش از 600 هزار نفر برای دریافت خودرو ثبت نام کرده اند و مراکز تماس سایپا بصورت 24 ساعته آماده تماس متقاضیان ثبتنام برای اعلام مشکلات احتمالی در روند ثبت نام و دریافت راهنمایی های لازم هستند.

باقری گفت: در تمامی فروش های فوری قبلی خودروسازان الزام اخذ چک وجود داشت منتها در این مرحله بر اساس نگاه خوب وزارت صمت این شرط تسهیل شد تا به تناسب اعتمادی که مردم به صنعت خودرو دارند، پاسخ مناسبی نیز دریافت کنند.

وی بیان کرد: از نظرات نخبگان برای طرح های ثبت نام آتی استفاده می کنیم و آماده دریافت پیشنهادات نخبگان هستیم.

قائم مقام فروش شرکت سایپا  همچنین تصریح کرد: در این مرحله از ثبت نام امکان ویرایش(کدپستی و شماره حساب و نوع خودرو) را به دلیل احتمال بروز برخی شبهات نداریم و پس از انجام قرعه کشی این امکان وجود خواهد داشت.


منبع : سایت Car.ir

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.