آشنایی بیشتر با پژو ۲۰۰۸ جدید مدل 2020 + عکس

پژو ۲۰۰۸ جدید مدل 2020

نسل جدید پژو ۲۰۰۸ جدید با موتور الکتریکی تولید خواهد شد.

تغییر استراتژی پژو در حرکت به سمت خودروهای الکتریکی شامل حال مدل ۲۰۰۸ این شرکت نیز شده است. این خودرو که با هدف کاربری شهری توسعه داده شده است یکی از محبوب ترین مدل های پژو در کشورهای خارجی محسوب می شود. طراحی نسل جدید پژو ۲۰۰۸ علاوه بر تغییرات ظاهری در مشخصات فیزیکی خود نیز تغییراتی داشته است که از جمله آن ها می توان به تغییرات ایرودینامیکی برای عبور بهتر هوا و شتاب بیشتر اضافه کرد.

نسخه الکتریکی پژو ۲۰۰۸

نسخه الکتریکی ۲۰۰۸ می تواند با هر بار شارژ مسافتی معادل ۲۰۶ مایل را طی کند که تقریبا ۵۰ درصد کمتر از مدل مشابه تولیدشده توسط کیا محسوب می شود. این خودرو از پلتفرم جدید e-CMP بهره می برد که روی نسخه های جدید مدل ۲۰۸، ووکسهاول کورسا و دی اس ۳ نیز استفاده می شود. این پلتفرم جدید باعث فراهم کردن فضای داخلی بیشتری برای سرنشینان شده است.

مشخصات  پژو ۲۰۰۸

پژو ۲۰۰۸ جدید دارای خطوط ایرودینامیکی بیشتر است که آن را مشابه مدل های اسپرت این خودروساز می سازد. سیستم تعلیق پیشرفته آن باعث می شود سرنشینان در مسیرهای طولانی لرزش و سر و صدای کمتری را در مقایسه با سایر رقبای آن از جمله محصولات مشابه تولیدی کیا حس کنند. قیمت پایه این مدل ۲۸ هزار و ۱۵۰ پوند اعلام شده اما در مدل جی تی لاین، قیمت به ۳۲ هزار و ۹۱۵ پوند نیز خواهد رسید.

در فضای داخلی، خودرو دارای نمایشگر ۱۰ اینچی لمسی، گرمکن صندلی، سنسور پارک و ابزارهای دیجیتالی سه بعدی است. با این حال با وجود شکایت کاربران از در دسترس نبودن ابزارهای کنترل جریان هوا، پژو در این مدل نیز تغییراتی نسبت به مدل قبلی خود ایجاد نکرده است.

از دیگر  معایب خودروی جدید می توان به شتاب پایین خودرو در مقایسه با بسیاری از رقبا اشاره کرد تا جایی که ۸.۵ ثانیه طول خواهد کشید تا این خودرو از سرعت صفر به صد کیلومتر بر ساعت برسد.

منبع : سایت Car.ir


 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.